Na Walentynki podaruj żonie nutkę romantyzmu ukrytą w książkach!

Nieuchronnie zbliżają się Walentynki, co oznacza, że czas pomyśleć o upominku dla ukochanej. Dla wielu mężczyzn bywa to sporym wyzwaniem. Choć często to najprostsze rozwiązania są drogą do sukcesu. Nawet drobiazgiem można sprawić prawdziwą radość swojej żonie. Co się zatem sprawdza, jako prezent dla żony na walentynki? Wbrew pozorom to nie pluszowe misie, czy słodkie czekoladki będą najlepszym wyborem. Te rzeczy lepiej pozostawić dla świeżych związków. Małżeństwo to czas na to, by zapewnić swojej drugiej połówce komfort i odpowiedni odpoczynek. Taki z pewnością funduje literatura. Z takiej okazji, jaką są walentynki najlepiej wybrać lekką lekturę z nutką romantyzmu!

Książki, które sprawdzą się jako prezent walentynkowy:

– Przeminęło z wiatrem, autorstwa Margaret Mitchell. Czyli, na początek coś z klasyki literatury. To będzie idealny wybór, dla Pań, które pasjonują się czytaniem. Powieść przedstawia losy dość krnąbrnej Scarlett, która musi zmierzyć się z wieloma trudnościami. Do tego czytelnik może śledzić losy jej burzliwego związku, który jest niezwykle poruszającym wątkiem. 

– Siedmiu mężów Evelyn Hugo, autorstwa Taylor Jenkins Reid. Czyli, propozycja prosto z aktualnych bestsellerów. To książka, która odkrywa przed czytelnikiem bardzo osobisty świata jednej z najpopularniejszych aktorek Hollywood: Evelyn Hugo. Czytelnik poznaje jej kolejnych mężów, kochanków oraz obserwuje, jak wygląda życie w luksusie. Ostatecznie powieść ta dowodzi, że pieniądze i sława to jednak nie wszystko. 

– Facet nie do wzięcia, autorstwa Katarzyny Bester. To z kolei bardzo poruszająca i romantyczna opowieść o dwóch złamanych sercach, ale także szansie na odnalezienie szczęścia. To lekka lektura, którą można błyskawicznie przeczytać, ale nie wątpliwie zapamięta się na długo! 

– Najdłuższa podróż, autorstwa Nicholasa Sparksa. Jeśli chodzi o książkowy prezent walentynkowy dla żony, to nie może zabraknąć propozycji od jednego z najwybitniejszych pisarzy powieści romantycznych. W tej książce Nicolas Sparks funduje, aż dwie poruszające historie, które skutecznie zmuszają czytelnika do refleksji.