PREZENT DLA ŻONY NA WALENTYNKI

Prezent dla żony na walentynki, to prezent, który żona dostaje tylko raz do roku, więc przy kupnie prezentu dla żony na walentynki w internecie, warto dobrze się zastanowić, co by się jej spodobało, dlatego poniżej znajdują się książki, które na pewno pokocha. 

NADAL CZTERDZIEŚCI

„Nadal czterdzieści” to kolejna książka z serii Katarzyny Kostołowskiej. Gwarancje społeczne mieszkańców Wrocławia przynoszą czytelnikom wiele radości, ale zdarzają się też momenty wzruszenia, które pozwalają zastanowić się nad życiowymi chwilami, a nawet utożsamić się z problemami bohaterek. Główni bohaterowie książki „Nadal czterdzieści” – Karola, Magda, Anita i Aśka – przez całe życie marzyły i czekały na szczęście. Mają nadzieję, że przeznaczenie potraktuje ich dobrze i przyniesie im wspaniałe historie w kwiecie wieku. Okazuje się jednak, że życie to nie film, a los zaskakuje w najbardziej nieumyślnych momentach. W przeszłości zawsze mówiły źle. Przeszłe tajemnice, niedopowiedzenia i niedokończone historie sprawiają, że czują się samotne. Dziewczyny muszą dokonywać trudnych wyborów, aby rozwiązać napotkane problemy. Czy ich przyjaźń będzie trwała? Czy przyjaciele poradzą sobie z ciemnością przeszłości?

WRZECIONO BOGA. KŁOSY

W polskich obywatelach powoli odradzają się idee narodowowyzwoleńcze, jednak są to idee pełne społeczno-kulturowych uprzedzeń. Jednak wszystko to będzie zawierało codzienne życie i problemy, które zbliżą czytelnika do głównych bohaterów. Brzozowo to niewielka wieś na Górnym Śląsku, która nie została bezpośrednio dotknięta wojną toczącą się w całej Europie. Tutaj poznaliśmy Teofila Kłoska, który miał zaledwie 13 lat, w swoim życiu był świadkiem początku szeregu dramatycznych konsekwencji. Wszystko to wydarzyło się, gdy mały chłopiec wślizgnął się do okna dyrektora szkoły pruskiej. Co zauważył? Ta tajemnica sięga powstania styczniowego, ale jednocześnie poznaliśmy też codzienne życie Brzozowa. Romantyczne obsesje, kampusowe przygody, sądowe spiski, towarzyszą im wszędzie, ale w ciemności wciąż czekają na rozwiązanie tajemnice.