Prezent na walentynki dla żony

Większość par celebruje walentynki, spędzając razem czas, czy kupując sobie upominki. Prezent dla ukochanej osoby powinien być dany od serca i przede wszystkim musi pasować do osoby i jej zainteresowań. Co można dać żonie? Coś, żeby poczuła, że jest ważna i kochana. To nie może być prezent wybrany od niechcenia, pierwszy lepszy. Oto kilka propozycji, które doceni każda żona, gdy je dostanie.

Książka kucharska dla miłośniczki gotowania

Oczywiście – nie każda żona umie i musi lubić gotować. Dla tych jednak, które czas w kuchni spędzają z przyjemnością, ciekawa i pięknie wydana książka kucharska będzie strzałem w dziesiątkę:

– książka z przepisami Masterchefa, to świetna propozycja dla każdej fanki programu

– pełna ciepła, miłości, z mnóstwem inspiracji, pięknymi zdjęciami książka “Dom pełen miłości” Agnieszki Maciąg to idealny prezent od męża dla żony

– dla łasuchów świetnie sprawdzi się książka z przepisami na słodkości. Fanki czekolady z pewnością docenią pozycje, które zaprezentują receptury na przeróżne słodycze z niej wykonane. Świetnie sprawdzi się także książka z przepisami na słodycze Ewy Wachowicz zatytułowana “Ciasta”

Kryminał na walentynki? Czemu nie!

Dla fanki literatury kryminalnej i niebanalnych zagadek można wybrać książkę o takiej tematyce. Wybór książek kryminalnych jest ogromny. Proza Remigiusza Mroza – seria “Joanna Chyłka” czy cykl o komisarzu Forście z pewnością zainteresują miłośniczkę kryminału. Książki autorstwa Katarzyny Bondy jak “Żywioły Saszy” czy Wojciecha Chmielarza (między innymi “Żmijowisko”) również będą świetnym prezentem dla żony na walentynki (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-walentynki-dla-niej). Jeśli jednak boimy się ryzykować, warto wybrać coś, co z pewnością się spodoba. Agatha Christie to autorka kryminałów, którą kojarzy chyba każdy i której książki są bestsellerami. Tutaj wybór jest ogromny, a każdy będzie strzałem w dziesiątkę.

Romanse na nudne wieczory

Jeśli jednak mamy w domu miłośniczkę literatury lżejszej, warto wybrać pozycję, która sprawi, że wieczory w domu staną się przyjemniejsze. Która kobieta nie lubi spędzić popołudnia z kubkiem ciepłej herbaty i książką w ręce? Romans na tę okazję będzie rewelacyjnym wyborem. Pozycje Nikolasa Sparksa to już klasyka gatunku. “Pamiętnik” czy “List w butelce” to pewniaki, które można kupić w ciemno. Takimi hitami są również książki Nory Roberts. Każda żona będzie szczęśliwa, jeśli w prezencie dostanie książkę, która umili jej czas. A dana prosto z serca od kochającego męża będzie cieszyła podwójnie.